Series
Ratings
15
School BabysittersRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
FingersmithRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0