Titles you rated
The Bank JobRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0