Titles you rated
FrozenRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0