Series
Ratings
20
Master's SunRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5