Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5