Movies
Ratings
255
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Sausage PartyRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0