Titles you rated
ChobitsRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Eromanga SenseiRated ★ 3.5
Sing "Yesterday" for MeRated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 5.0
- K-ON!!Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Terra NovaRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 1.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0