Movies
Ratings
132
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 0.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Fast XRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0