Titles you rated
 Two Night StandRated ★ 3.0 Two Night StandRated ★ 3.0
 Girls on TopRated ★ 0.5 Girls on TopRated ★ 0.5
 The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0 The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
 The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0 The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
 The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0 The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
 Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 0.5 Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 0.5
- Sherlock HolmesRated ★ 5.0
 As OneRated ★ 4.0 As OneRated ★ 4.0
 Running ManRated ★ 4.0 Running ManRated ★ 4.0
 13 Going on 30Rated ★ 3.0 13 Going on 30Rated ★ 3.0
 May 18Rated ★ 5.0 May 18Rated ★ 5.0
 The Social NetworkRated ★ 3.5 The Social NetworkRated ★ 3.5
 King and the ClownRated ★ 4.0 King and the ClownRated ★ 4.0
 The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0 The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
 Man on the EdgeRated ★ 3.0 Man on the EdgeRated ★ 3.0
 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
 Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0 Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
 Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0 Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0