Movies
Ratings
476
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0