Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.5- トリハダRated ★ 3.5
LegionRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 0.5
4 Legendary WitchesRated ★ 1.5
ArrowRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 2.5