Series
Ratings
11
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
TakenRated ★ 1.5