Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 2.0
TripleRated ★ 2.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 2.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.0
All About EveRated ★ 2.0
What's Up FoxRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
Desperate HousewivesRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0