Movies
Ratings
58
1944Rated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 4.0
RemembranceRated ★ 4.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
The Little HouseRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
BabelRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.5
City of Life and DeathRated ★ 5.0
MidwayRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 5.0
Shot CallerRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0