Movies
Ratings
344
The MediumRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
LucaRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 3.5
It's ComplicatedRated ★ 3.0
The BeachRated ★ 2.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
The Other WomanRated ★ 1.5
BirthdayRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.5
Miss CongenialityRated ★ 1.0
MoxieRated ★ 0.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
GretaRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0