Titles you rated
Set It UpRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 4.0
DangalRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Raise the Red LanternRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The Remains of the DayRated ★ 5.0
Coming HomeRated ★ 4.0
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert FordRated ★ 3.0
The Secret in Their EyesRated ★ 4.5
The PostRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5