Movies
Ratings
48
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 2.5
The Little PrinceRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Omae Umasou Da naRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 1.5
HopeRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.5