Series
Ratings
20
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5