Movies
Ratings
196
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 5.0
The SnowmanRated ★ 4.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 4.0
BurrowRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 4.0