Series
Ratings
61
Breaking BadRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0- BTOOOM!Rated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 4.5
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 3.5- K-ON!!Rated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 3.5