Movies
Ratings
551
Herbie Fully LoadedRated ★ 1.0
GremlinsRated ★ 4.0
Scream 2Rated ★ 0.5
L.A. ConfidentialRated ★ 0.5
ResurrectionRated ★ 1.5
Speed 2: Cruise ControlRated ★ 1.0
Hi! Dharma!Rated ★ 0.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 1.0
The AnimalRated ★ 0.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.0
Vampire Vs VampireRated ★ 1.0
Untold ScandalRated ★ 0.5
I Still Know What You Did Last SummerRated ★ 1.0
The EyeRated ★ 1.0
The Accidental SpyRated ★ 1.0
The HoleRated ★ 1.0
The DescentRated ★ 0.5
Confession of PainRated ★ 0.5
Shadows in the PalaceRated ★ 1.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.0