Movies
Ratings
95
ParasiteRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 5.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 1.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 2.5
SakuranRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
StokerRated ★ 1.0
Finding DoryRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0