Titles you rated
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Pots of GoldRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.5