Movies
Ratings
187
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.5