Movies
Ratings
263
The Kissing BoothRated ★ 3.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.5
SwipedRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.5
At Eternity's GateRated ★ 3.5
CatsRated ★ 3.0
Bring Me HomeRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5