Movies
Ratings
441
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
He's on DutyRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5