Titles you rated
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Dal-ja's SpringRated ★ 2.0- DamoRated ★ 2.5
- Nine Tailed FoxRated ★ 0.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 2.5