Titles you rated
- The Flying SuperboardRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 1.5
TazzaRated ★ 1.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0- 원피스 5기Rated ★ 2.0
- 원피스 4기Rated ★ 2.0
- 원피스 3기Rated ★ 2.0
- 원피스 2기Rated ★ 2.0
One PieceRated ★ 2.5
MonkRated ★ 2.0- Galaxy Express 999Rated ★ 2.0
The LegendRated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 3.0- PrimevalRated ★ 2.0
- PrimevalRated ★ 2.0
- Brave Police J-DeckerRated ★ 3.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 2.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0