Titles you rated
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5