Series
Ratings
14
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 2.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5