Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0