Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 3.0
Desperate Mr. XRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Divorce Attorney ShinRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 3.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 2.5
LiveRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
MovingRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0