Titles you rated
Bleak NightRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- Jeong-sunRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Concerning My DaughterRated ★ 3.0
Ten MonthsRated ★ 3.5
Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?Rated ★ 5.0
Society of the SnowRated ★ 5.0
AlonersRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.0