Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 2.0
AemaRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 0.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
ImpulseRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5