Series
Ratings
105
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
VRated ★ 4.0
VRated ★ 4.5
NikitaRated ★ 3.5
NikitaRated ★ 3.5
NikitaRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 3.5
iZombieRated ★ 2.5
Squad 38Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5