Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0