Movies
Ratings
612
The Man Without a PastRated ★ 4.0
Forbidden GamesRated ★ 3.0
TessRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
Tokyo TribeRated ★ 3.5
Non-fiction DiaryRated ★ 2.5
The EqualizerRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Irrational ManRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 4.5
Everyone Says I Love YouRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Dr. NoRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
Match PointRated ★ 3.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0