Titles you rated
NARUTORated ★ 2.0
1% of AnythingRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 0.5
CSI: NYRated ★ 2.5
Two WeeksRated ★ 1.5
Pots of GoldRated ★ 1.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 1.0
Lovers in PragueRated ★ 1.5
Incarnation of MoneyRated ★ 1.0- DamoRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 1.5
Queen of AmbitionRated ★ 2.0
Scarlet HeartRated ★ 0.5
The HeirsRated ★ 1.5
Sweet Stranger and MeRated ★ 1.5
Nodame CantabileRated ★ 1.5