Titles you rated
Mother LandRated ★ 5.0- The Nocturnal KidsRated ★ 3.5
 - UNIQUE TIMERated ★ 4.0
 - Corner of the RoomRated ★ 5.0
 - Boy with StarsRated ★ 5.0
 - Snail ManRated ★ 5.0
 
TaxiRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.0
JaneRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0