Titles you rated
 Heaven Knows WhatRated ★ 3.0 Heaven Knows WhatRated ★ 3.0
 Good NewsRated ★ 3.5 Good NewsRated ★ 3.5
 Typhoon ClubRated ★ 3.5 Typhoon ClubRated ★ 3.5
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
- HOSANNARated ★ 1.5
 One Battle After AnotherRated ★ 5.0 One Battle After AnotherRated ★ 5.0
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 ElephantRated ★ 3.5 ElephantRated ★ 3.5
 FoxcatcherRated ★ 4.5 FoxcatcherRated ★ 4.5
 The WailingRated ★ 5.0 The WailingRated ★ 5.0
 HappyendRated ★ 3.5 HappyendRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 AnoraRated ★ 4.5 AnoraRated ★ 4.5
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 The Dream SongsRated ★ 3.0 The Dream SongsRated ★ 3.0
 Close Your EyesRated ★ 3.5 Close Your EyesRated ★ 3.5
 BedevilledRated ★ 3.5 BedevilledRated ★ 3.5
 Set Me FreeRated ★ 3.5 Set Me FreeRated ★ 3.5
 The TerrorizerRated ★ 4.5 The TerrorizerRated ★ 4.5
 The Kid with a BikeRated ★ 4.5 The Kid with a BikeRated ★ 4.5