Titles you rated
FameRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0