Titles you rated
Fists of LegendRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
LucyRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0