Movies
Ratings
59- SadnessRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0- My Name isRated ★ 3.0
- The CounselRated ★ 2.0
- VerandaRated ★ 4.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 2.5- Setting TiesRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
CloserRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Between Land and SeaRated ★ 3.0
The Journey of the 12 CatsRated ★ 1.5
Don't Leave HomeRated ★ 3.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
Midnight SunRated ★ 2.0
The CakemakerRated ★ 3.5