Series
Ratings
23
The Innocent ManRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Twenty AgainRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0