Titles you rated
300Rated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0