Series
Ratings
30- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0