Movies
Ratings
25
GladiatorRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 1.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0