Titles you rated
Master's SunRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0