Series
Ratings
104
Bubble GumRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0