Titles you rated
GrimmRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0